Дата центровете представляват големи сгради, които дават дом на стотици и дори хиляди сървъри едновременно.
Когато направите регистрация за хостинг услуга, на хостинг сървъра се отваря хостинг акаунт. В него можете да разположите файловете на Вашия уеб сайт.
С помощта на контролен панел можете да управлявате хостинг акаунтите си, като можете да го отворите по много и различни начини.
Домейнът е уникалният адрес на сайта в интернет. Чрез него потребителите могат да зареждат сайта в браузъра си.
За да могат хората да намерят вашия уебсайт, ще трябва да закупите домейн име.
Също така когато искате да изпратите имейл със запитване към компанията, ще очаквате навременна реакция и съдействие. За да може това да се случи, компанията, която сте избрали трябва да има отлично ниво на съпорт.
Сумите по закупуването на домейни не се възстановяват. Това е информация, която също не е ясно упомената.
Някои примери за динамични уебсайтове включват магазини за електронна търговия и платформи за социални медии.
След това тези файлове (уеб сайтът) може да се достъпват от всеки компютър (през more info уеб браузъра му), който има връзка с интернет.
Това е причината повечето планове за споделен хостинг да имат относително ниски разходи.
В края на нашето проучване установихме, че можете спокойно да разчитате на българските хостинг доставчици за вашия уебсайт. Някои от компаниите изпъкват по отношение на производителността, други предлагат незабавна и професионална поддръжка, а трети предлагат хостинг на изключително ниска цена.
Ако ползвате уеб хостинг услуга, ще можете да създадете и да използвате пощенски кутии с Вашето собствено домейн име. По този начин онлайн комуникацията Ви ще изглежда далеч по-професионално, отколкото ако ползвате безплатна поща. Ето няколко причини да създадете фирмен уеб сайт:
Страници за излезли от системата редактори научете повече Приноси
Най-задълбоченият тест на уеб хостинг услуги, правен някога в България